Tommi Navigator 1 Přepravka 48 x 30 x 29 cm

Přepravka TOMMI Navigator I 48x30x29cm (MIX BAREV) Přepravka pro zvířata Specifikace produktu - pro kočky, malé psy, králíky a morčata do max. 2 - 3 kg - má stabilní...
Doprava 119 Kč,Do 3 dnů

přepravky
Velikost psa
malý

• , zakoupeno v Krmiva u Toma

• Šikovné zavírání dvířek jednou rukou, pevný plast přepravky.

Bohužel se jedná o doprodej, přepravka je opravdu vyhovující, sháněla jsem ji a jsem ráda, že ji už mám doma.

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

nejužší přepravka na trhu. Pro kočku ideální.

• , zakoupeno v Profizoo.cz

Slouží jak má a dle všeho chvíli sloužit bude a hned se nerozpadne.

Typ výrobku
přepravky
Velikost psa
malý

Přepravka TOMMI Navigator I 48x30x29cm (MIX BAREV)

Přepravka pro zvířata

Specifikace produktu

• pro kočky, malé psy, králíky a morčata do max. 2 - 3 kg
  • má stabilní konstrukci
  • bezpečnostní zavírání, které si zvíře samo neotevře
  • snadno se skládá pomocí klipů
  • disponuje oky pro zavěšení popruhu přes rameno (popruh není součástí balení)
  • kovová dvířka
  • snadná údržba

Další parametry

• NÁVOD K POUŽITÍ: Otírejte vlhkým hadříkem.
  • UPOZORNĚNÍ: Zvykejte svého mazlíčka pomalu a opatrně na dočasné ubytování v přepravce. Začněte s tím, že Vaše zvířátko necháte v přepravce s otevřenými dvířky. Nejprve ho zvykněte na tuto situaci a až následně ho zvykněte na pobyt v uzavřené přepravce, který budete postupně prodlužovat. Upřednostněte nejprve krátké zkušební jízdy autem. Přepravka nesmí být nikdy použita za trest, měla by být pro Vašeho čtyřnohého mazlíčka chráněným a pozitivním místem. Není určeno pro děti. Umožněte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě.
  • MATERIÁL: plast, kov
  • BARVA: mix barev
  • VELIKOST: 48x30x29cm
  • INFO: Pokud preferujete konkrétní barvu, napište nám to prosím do poznámky k

objednávce a budeme se Vašemu požadavku snažit vyhovět.

Bohužel nemůžeme garantovat, že Vámi preferovaná barva bude k dispozici, protože položka je zasílána dodavatelem jako "mix barev" a máme jen omezené možnosti ovlivnit, jaká konkrétní barva přijde. Uděláme pro to však maximum. Děkujeme za pochopení, HappyZoo

• , zakoupeno v Krmiva u Toma

• Šikovné zavírání dvířek jednou rukou, pevný plast přepravky.

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

nejužší přepravka na trhu. Pro kočku ideální.

• , zakoupeno v Profizoo.cz

Slouží jak má a dle všeho chvíli sloužit bude a hned se nerozpadne.

• , zakoupeno v Psí kšeft

Kvalitní provedení. Pro kočičku nebo malého pejska (Čivava) je přepravka ideální. Kovová dvířka jsou pevná a dobře drží, nehrozí jejich prasknutí. Možnost připevnit popruhy a přepravku nosit přes rameno je ideální, pokud se zvířátkem cestujete a potřebujete volné ruce například na další zavazadlo. Rozhodně doporučuji, za dobrou cenu máte kvalitní výrobek.

• , zakoupeno v VÁŠ CHOVATEL

• - pěkně zpracované
    • - relativně pevná - nemám strach že kočku "vyklepu" při přenášení
    • - ucha na vrchu krabice
    • - dobře zpracované zajištění horního a dolního dílu
    • - pro menší kočky! případně menší zvířata

v rámci ceny kvalitní přepravka na menší kočku !

• , zakoupeno v HappyZoo

• super

perfektní přepravka s pohodlným a jednoduchým zavíraním

• - pro kočku ideální
    • - lehká
    • - dobře rozložitelná
    • - kvalitní
    • - dobrá cena
    • - nic

Jsme naprosto spokojení. Přepravka dorazila včas. Složení naprosto bezproblémové a naše kočka má taky radost, protože od té chvíle, co máme přepravku doma, tak je v ní pečená vařená :-) Sice nemáme barevné provedení, které jsme původně chtěli, to ale vůbec nevadí. Oceňuji hlavně to, že nás na to obchod telefonicky předem upozornil.

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

• prostorná pro kočičku, dobře se nese, unesou i děti
    • zatím nevím

výborná

• , zakoupeno v KRMIVO-PES.CZ

• dobře rozložitelná, lehká, velikost tak akorát, dobrá cena

dobrá přepravka za dobrou cenu

• , zakoupeno v KRMIVO-PES.CZ

Doporučení