Trixie Rampa výškově nastavitelná 36 x 90 cm

TOP 6 v kategorii Ostatní potřeby pro cestování se psem

Trixie Rampa výškově nastavitelná 36 x 90 cm

Rampa, výškově nastavitelná 36 x 90 cm bílá Praktický doplněk Trixie usnadňuje život psům, kteří mají problémy s pohybovým aparátem. Bílou dřevěnou konstrukci je možné zatížit...
1 569 Kč

Velikost psa
velký

• snadno nastavitelná výška, moc hezké zpracování
    • trochu klouzavý materiál zvlášť při chůzi vzhůru

Na rampu si můj " psí yorkšírský dědeček " rychle zvykl a začal používat. Jediné, co jsem musela vychytat, je trochu klouzavý materiál při chůzi vzhůru. To ale vyřešila osuška,
    kterou jsem přehodila přes rampu a vše vyřešeno.

• , zakoupeno v HappyZoo

Rampa je skladná, dobře se s ní manipuluje a velmi usnadňuje život mému pejskovi z útulku, který má krátké nožičky a k tomu chromou tlapku.

• Výškově nastavitelná
    • Protiskluzový povrch
    • Lehká pro přenášení a manipulaci

Kupovala jsem rampu pro našeho trpasličího jezevčíka, velice rychle se po ní naučil chodit, jsme spokojení my i pes :-)
    Nemám co vytknout.

Typ výrobku
nástupní rampy
Velikost psa
velký

Rampa, výškově nastavitelná 36 x 90 cm bílá

Praktický doplněk Trixie usnadňuje život psům, kteří mají problémy s pohybovým aparátem. Bílou dřevěnou konstrukci je možné zatížit do 40 kg. Tento váhový limit nepřekračujte! Jedná se o ideální příslušenství do domácnosti, ve které žije méně pohyblivý pes a je potřeba mu usnadnit zdolání výškových rozdílů. Konstrukce rampy je velmi bytelná. Povrchová úprava nášlapné části rampy je koberec. Zboží lze snadno složit, čímž šetří prostor pro jeho uskladnění. Skládací rampu Trixie je možné používat pouze ve vnitřních prostorech, a to jako pomůcka pro bezpečnou dostupnost na pohovku nebo jiné vyvýšené místo. Rampu lze nastavit do 3 libovolných výšek (29 cm, 36 cm a 43 cm). Návod k sestavení je ke stažení v sekci "Dokumenty".

Benefity schůdků Trixie:

• protiskluzový povrch
  • pouze pro vnitřní prostory, např. jako pomůcka pro lezení na postel nebo pohovku
  • nastavitelný na 3 výšky (29/36/43 cm)
  • chrání klouby zvířete
  • doporučujeme v případech artrózy a artritidy
  • mohou být také použity pro preventivní opatření
  • skládací, prostorově úsporné
  • Rozměr: 360 x 900 mm
  • Barva: bílá
  • Materiál: MDF (polotvrdé dřevovláknité desky), plsť
  • Nosnost: 40 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• snadno nastavitelná výška, moc hezké zpracování
    • trochu klouzavý materiál zvlášť při chůzi vzhůru

kterou jsem přehodila přes rampu a vše vyřešeno.

• Výškově nastavitelná
    • Protiskluzový povrch
    • Lehká pro přenášení a manipulaci

Nemám co vytknout.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v HappyZoo

Jsem ráda,že to naše dcera našla na internetu a objednala to,teď nemusím mít strach,že se Agneska nějak zraní chodila s dcerou na cvičák a tam po té rampě běhala,tak už druhý den vylezla a slezla sama bez pomoci.Nemohu srovnat cenu,ale za bezpečí našeho pejska té ceny nelituji.
    Pfefferová h.

• nastavitelný sklon
    • protišmyková podložka
    • kvalitní dřevo

Skvělá pomůcka pro psa s problémy nohou / kloubů. Kvalitní dřevo, protišmyková podložka, nastavitelný sklon. Ještě naučit psa aby po ní chodil :)

Zatím spokojenost

• Pejska nebolí záda
    • Žádná

Mám už 3 rampy a jsou dokonalé

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

Super rampa s kvalitního materiálu. Neklouzavý a příjemný povrch. Naši jezevčíci se nebojí po ní chodit. Doporučuju

• , zakoupeno v HappyZoo

• Přiměřený sklon, pes nemá tendenci skákat dolů
    • Pogumovaný povrch, neklouže
    • Pevná dřevěná konstrukce
    • Vypadá pěkně

Koupila jsem pro jezevčíka, aby mi neskákal z pohovky. Pes si rychle zvykl, dokonce ji baví běhat po rampě při hře nahoru a dolů. Rampa vypadá pěkně, mám ji v obýváku u pohovky. Je super, že se dá nastavit výška. Je stabilní. Cena je sice vyšší, ale odpovídá kvalitě. Koupila bych znovu.

• , zakoupeno v HappyZoo

• výborná pomůcka pro naše pejsky